Aktualitások Cégünkről Referenciáink Rólunk írták Közzététel Kapcsolat

Álláslehetőségeink

Budapesti telephelyű Multiszint Kft, több éves gyakorlattal rendelkező,

Autószerelőt

keres azonnali kezdési lehetőséggel

Mercedes tehergépkocsik karbantartására, javítására keresünk autószerelőt. A munkakör betöltése szempontjából előnyt jelent, de nem elvárás, ha a jelentkező kisebb hegesztési illetve autóvillamossági feladatokat is el tud végezni.

Elvárásaink:

Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
Szakirányú végzettség
Precíz, önálló munkavégzés
Motivált, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

Kiváló télen fűtött műhelykörülmények
Kiváló szerszámozottság
Stabil, biztos hátterű, hosszú távú munkahely
Pontosan kifizetett versenyképes jövedelem
Összetartó csapat

Munkavégzés helye:

Budapest, XX. kerület Attila utca 62.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

Szakmunka
Szolgáltatás, Logisztika, Szállítás,
Teljes munkaidő

Jelentkezni: FÉNYKÉPES szakmai önéletrajzzal lehet a e-mail cím megjelenítése e-mail címen. (Érdeklődni lehet: 06 30 415 38 24)

Belföldi gépkocsivezetőket

Bővülő flottánkhoz keresünk gépjárművezetőt láncos konténeres autóra.
Előnyt jelent nyerges kamionon szerzett tapasztalat (C E kategória); nyerges kamionok belföldön való mozgatása feladat lehet.

Önálló, precíz munkavégzés
Min. 2-3 éves gyakorlat
GKI kártya és gépkezelői jogosítvány
C E kategóriás jogosítvány
Gépjárműveknek esztétikai állapotának megóvása

Amit nyújtunk:

Megbízható, versenyképes jövedelem
Jó állapotú gépjárműpark
Saját szervizháttér

Előny:

Digitális kártya
ADR
Hulladékgyűjtő szakképesítés

Munkaidő:

07:00-16:00

1201 Budapest, Attila utca 62.

Jelentkezni: FÉNYKÉPES szakmai önéletrajzzal lehet a e-mail cím megjelenítése e-mail címen.
Az önéletrajzban kérjük a fizetésigényt is feltüntetni.

Rakodó munkatársat keresünk!

Rakodói munkakörbe keresünk munkatársat, Dunaharaszti és Dunavarsány területére, hulladékszállítási közszolgáltatási feladatok ellátására.

Elvégzendő feladatok:

A járatterv szerint, lakossági, valamint intézményi, 110, 120, 240 és 1100 literes hulladéktároló edények, ürítése, a mindenkori rendeletnek megfelelően.
Az ürített hulladéktároló edények ürítés utáni visszahelyezése eredeti helyükre, konténerek esetén rögzítésük, balesetveszély elkerülése és a rongálódás megakadályozása érdekében.
Valamint, a lakosság által kihelyezett lom és zöld hulladékok hulladékszállító célgépre vagy egyéb szállítóeszközre rakodása.

Elvárások:

Pontos napi munkakezdés
Betanulási idő után, gyűjtési útvonal ismerete

Előnyök:

Hulladékgyűjtő és szállítói végzettség
Gépkezelői jogosítvány

Pontosan kifizetett, versenyképes jövedelem

Dunaharaszti, Dunavarsány területe

Budapesti telephelyű Multiszint Kft, nemzetközi gyakorlattal rendelkező, hetelős

Gépkocsivezetőket

Feladatok:

Elő - és lerakodások a nemzetközi gépjárművekkel belföldön
Belföldi fuvarok
Rövid nemzetközi fuvarok (Ausztria, Szlovákia, Csehország, Szlovénia, Horvátország)
A gépjárművek műszaki vizsgáztatása

Elvárások:

Minimum 2 éves nemzetközi gyakorlat
CE kategóriás jogosítvány
GKI igazolvány
Digitális Tachográf kártya
PÁV Igazolás
AETR ismerete
Gépjárművek esztétikai állapotának megóvása

Indulás hétfőn reggel, érkezés pénteken délután

Jelentkezni: FÉNYKÉPES szakmai önéletrajzzal lehet az e-mail cím megjelenítése e-mail címen.